Καταγραφή προβλημάτων τηλεκπαίδευσης

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Κατανοούμε ότι τόσο οι καιρικές συνθήκες όσο και οι ιδιαιτερότητες της εξ αποστάσεως διδασκαλίας δοκιμάζουν τις αντοχές μας και απαιτούν συντονισμένες κινήσεις συνεργασίας και καλής διάθεσης επίλυσης προβλημάτων με γνώμονα την κοινή λογική και την αίσθηση του μέτρου.

Θα θέλαμε λοιπόν να μας γνωστοποιήσετε τυχόν προβλήματα που μπορεί να ανέκυψαν στην τηλεκπαίδευση κατά τη σημερινή ημέρα, ούτως ώστε να προσπαθήσουμε στο πλαίσιο των δυνατοτήτων μας να βρούμε πιθανή λύση. Στο σημείο αυτό θα θέλαμε να σας υπενθυμίσουμε το ότι υπάρχουν στο σχολείο μας 9 διαθέσιμες συσκευές tablet τις οποίες μπορείτε να δανειστείτε από εμάς σε περίπτωση ανάγκης.

Σας ευχαριστούμε πολύ για άλλη μια φορά για τη συνεργασία και την ειλικρινή επικοινωνία. Εδώ είμαστε για να το αποδεικνύουμε αυτό εμπράκτως, άλλωστε, κι μ’ αυτόν τον τρόπο να αποτελούμε καλό παράδειγμα για τα παιδιά.

Αύριο Τρίτη 25/1 το σχολείο θα είναι ανοικτό από τις 8:00.
Τηλ.2281082241, κινητό: 6975510963, Ευαγγελία Παππά

Με εκτίμηση,