Αποτελέσματα διαδικασίας μοριοδότησης νεοδιόριστων

Μετά την «Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για πλήρωση λειτουργικών κενών στα Πρότυπα Σχολεία (Π.Σ.) και Πειραματικά Σχολεία (ΠΕΙ.Σ.) με απόσπαση μόνιμων εκπαιδευτικών & προσωρινή τοποθέτηση νεοδιόριστων εκπαιδευτικών, διάρκειας ενός (1) διδακτικού έτους, για το έτος 2021-2022», το 4ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Ερμούπολης, έλαβε 19 αιτήσεις εκπαιδευτικών, εκ των οποίων οι 18 νεοδιόριστων.

Μετά τη διαδικασία ολοκλήρωσης της μοριοδότησης, καταρτίστηκε πίνακας με φθίνουσα σειρά, σύμφωνα με τις οδηγίες της Διοικούσας Επιτροπής Πρότυπων & Πειραματικών Σχολείων.

Πριν αναρτηθεί ο πίνακας προς ενημέρωση των ενδιαφερομένων, με νεώτερο e-mail δόθηκε οδηγία, λόγω διοικητικού κωλύματος να μη συμπεριληφθούν στον τελικό πίνακα κατάταξης, οι νεοδιόριστοι εκπαιδευτικοί.

Ως εκ τούτου, αναρτούμε τον πίνακα όπως διαμορφώνεται με βάση τα παραπάνω.

Πίνακας αποτελεσμάτων

Από τη Διεύθυνση του Σχολείου